Piedzīvojumi ar vectēvu un VIBJO "Sudraba ZIRG's" godpilnie panākumi konkursā

 

Sveiciens visiem Valmieras integrētās bibliotēkas jauniešu organizācijas "Sudraba ZIRG's" draugiem!

Vai jūs jau esat redzējuši jauno latviešu ģimenes filmu "Vectēvs, kas bīstamāks par datoru", kura iekļauta “Latvijas Nacionālā kinocentra” programmā “Latvijas filmas Latvijas simtgadei”? Ja nē, tad noteikti noskatieties, jo mēs gan esam to redzējuši. Pat piedalījāmies konkursā!

Konkursa galvenais vadmotīvs bija vasaras spilgtāki notikumi, kuros galvenā loma piešķirta vectēvam. Tikām apbalvoti kā vieni no pieciem godpilnajiem finālistiem.

Tā kā mēs esam jauniešu organizācija, tad seniora ādā ar lielisku aktierspēli iejutās viens no dalībniekiem - Ričards. Svarīgais mazbērnu uzdevums tika uzticēts Gustavam un Kristiānai. Jaunieši kopā ar mīļo vectētiņu devās varenos vasaras piedzīvojumos, proti, mielojās ar dažādiem gardumiem brīvā dabā, apmeklēja gan diskotēku, gan šausmu māju, spēlēja šahu, kaitināja kaimiņus, pat nira kopā ar tropiskām zivīm.

Arī konkursa rīkotājiem mūsu ideja šķita gana saistoša, tāpēc 19. augustā tikām uzaicināti apmeklēt īpašu uzvarētāju seansu kino “Cinamon”, kur tikāmies arī ar filmas režisoru Vari Braslu, producentu Gati Upmali, kā arī galvenās lomas atveidotāju Markusu Eglīti.

Vēlaties redzēt, ko gan esam nofilmējuši? Tad droši ielūkojieties zemāk pievienotajā videoklipā!