Iesaisties "Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijā 2018" līdz 11.jūnijam!

 

Latvijas Nacionālās bibliotēkas lasīšanas veicināšanas programma “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija” (BJVŽ) turpina aktīvu darbību un aicina iesaistīties jaunas bibliotēkas un skolas jaunāko grāmatu lasīšanā un vērtēšanā. Kolekcija, ko izraudzījusi profesionāla žūrija, ir interesanta un sola lasītājiem daudz pārsteigumu, izziņas prieku un emocionālu mirkļu.

Programmas valsts finansējums veido 35% no programmas nodrošinājuma, tādēļ tāpat kā citus gadus ceram uz vietējo bibliotēku, pašvaldību, individuālu sponsoru, skolu atbalsta biedrību un citu nevalstisko organizāciju atbalstu, kam rūp, lai lasītājs varētu iepazīties ar aktuālu literatūru un iesaistītos valsts mēroga lasīšanas veicināšanas kampaņā.

Nodrošināsim katru bibliotēku un skolu ar plakātiem, informatīviem bukletiem un BJVŽ piederības zīmēm, kā arī iespēju robežās ar kolekcijas grāmatām. 2019.gada 9.martā plānojam Lielos lasīšanas svētkus un 18.maijā Skaļās lasīšanas sacensības Nacionālo finālu Rīgā Latvijas Nacionālajā bibliotēkā.