Spēles “Soliņš, es un…” bilžu albumi

Skolēnu pavasara brīvlaikā Valmieras bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļa ikvienu aicināja izkustēties svaigā gaisā un iepazīt labāk pilsētā paslēptos mākslas objektus. Spēles “Soliņš, es un…” dalībnieki saņēma karti ar mākslas soliņiem un vadoties pēc dažādām norādēm, centās atminēt soliņu atrašanās vietu, kā arī nofotografēties uz, zem, aiz, pie vai blakus tiem ar vēl kādu elementu. Aktivitātes otrajā daļā katram, kas iesūtīja savas bildes, bija iespēja saņemt tematisko uzdevumu komplektu izpildei mājās (sākotnēji plānotās klātienes tikšanās pārtapa par uzdevumu
komplektiem līdzņemšanai).

Dalībnieku radošā izdoma, kā veidot kompozīciju, tajā iekļaujot gan mākslas soliņus, gan vēl citus papildu elementus, mūs patīkami pārsteidza un iepriecināja. Katram dalībniekam bija kāds savs stāsts, ko pastāstīt bildēs. Te kāds sastapa mūmiju, te bruņinieku, te ķēra taureņus, te lasīja grāmatu. Piedzīvojumi nebeidzas, ja talkā nāk bagātīgā iztēle. Par to varat pārliecināties arī jūs, aplūkojot visus foto šeit mājaslapā vai Valmieras bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļā.

Visi bilžu iesūtītāji tiks pie bibliotēkas sarūpētām balvām. Paula Hemmele un Anna Hemmele, Patrīcija Sokolovska, Amanda Gaiļuša, Enija Podniece, Karlīna Viatere, Evelīna Drīle, Naomija, Joanna un Jonatāns esat laipni aicināti bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļā saņemt dāvaniņu.

Anna Hemmele

Paula Hemmele

 

Patrīcija Sokolovska

 

Amanda Gaiļuša

 

Enija Podniece 

 

Karlīna Viatere 

 

Evelīna Drīle 

 

Naomija, Joanna un Jonatāns