Konkurss "Sagaidot Ulda Ausekļa 80.jubileju". NOSLĒDZIES.

Konkurss "Sagaidot Ulda Ausekļa 80.jubileju"

 

Konkurss ir noslēdzies. Apbalvojam AGNESI PODNIECI ar pārsteiguma balviņu no lasīšanas veicināšanas atbalstītājiem Gardu Muti. Ar konkursa uzvarētāju sazināsimies personīgi.


Katrs vārds reiz bija dzejolis…
30.oktobrī Uldim Auseklim gaidāma apaļa jubileja - 80!

Pirms pieciem gadiem rakstnieks un dzejnieks Uldis Auseklis savu dzimšanas dienu svinēja Valmieras bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļā, kur atklāja konkursa ,,Ulda Ausekļa dzejoļu ilustrācijas” darbu izstādi. Konkursa dalībnieki, aktīvie bibliotēkas lasītāji, kā balvu ieguva iespēju tikties ar pašu dzejnieku. 

Šogad aicinām ģimenes ar bērniem piedalīties bibliotēkas sociālajos kontos Facebook un Instagram publicētajā fotogrāfiju viktorīnā par Ulda Ausekļa grāmatām, to varoņiem un interesantiem dzīves faktiem. Atbildes meklējiet interneta vietnēs (piemēram, letonika.lv, Valmieras bibliotēkas e-katalogs u.c.) un rakstiet komentāros pie sociālo tīklu ierakstiem par konkursu. 

Atbildes gaidām līdz 29.oktobrim (ieskaitot), bet 30.oktobrī starp pareizo atbilžu autoriem izlozēsim pārsteiguma balviņas no mūsu lasīšanas veicināšanas sponsoriem Gardu Muti!

Lai veicas!

 

 

 

 

Tags: