Priecīgus svētkus!

Priecīgus svētkus!

 

“Vai tad tas ir tik nesaprotami? Ziedi ir dāvināti, vīns un cilvēku siltā miesa. Uguns ir dāvināta un viss, kas silts. Es stāvēju pie tavu māju durvīm. Es biju atnesis tev sniega piku. Vai tad tas bija tik nesaprotami. [..] Man likās, ka nav nekas siltāks par sniega piku, ko cilvēks nes dāvināt otram.” /I.Ziedonis/

 

Ziemassvētki ir gaiši un silti svētki, par spīti tam, ka reizēm termometra stabiņš nemaz par to neliecina. Novēlam katram no jums atrast sevī svētku siltumu, saglabāt to un spēt sasildīt savus mīļos un līdzcilvēkus pat tad, kad ārā vējš sniegu sapūtis augstās kupenās.

Priecīgus svētkus!

 

 

 

Ziemassvētki ir dāvināšanas laiks. Dāvināt varam ne tikai dāvanas, bet arī savu laiku un pieliekot roku kādas idejas realizēšanā, gūstot gandarījumu par paveikto.

Valmieras bibliotēka šogad piedalās Eiropas Kultūras fonda pilotprojektā “Eiropas izaicinājums 2021” ar mērķi iedrošināt ikvienu ar prieku līdzdarboties dažādās kopienas iniciatīvās. Piedāvājam video stāstus iedvesmai, kas tapuši projekta ietvaros, lai atspoguļotu bibliotēku darbības daudzveidību:

 

Sarunu vakars “Līdzdalība = Dzīvesprieks”

 

 

Jāņparka apkaimes stāsti

 

 

Strenči un "Stikla Strenči" - stāsts par lokālo identitāti

 

 

Lasīšana kā vērtība ģimenē

 

 

Muiža kā Latvijas kultūrvides vērtība

 

 

Kultūras mantojums un stāstniecība