Bērnu apkalpošanas nodaļā norisinājusies mākslinieces Neonillas Medvedevas meistarklase

Bērnu apkalpošanas nodaļā norisinājusies mākslinieces Neonillas Medvedevas meistarklase

 

“Man gribas, lai bērni attīstās: zīmē, lasa, raksta, attīstās garīgi – tas ir liels ieguldījums mūsu miera nākotnē” – tā grāmatā “Uzzīmē baltu lietu” ierakstījusi māksliniece Neonilla Medvedeva.

19. maijā Bērnu apkalpošanas nodaļā māksliniece vadīja radošu un aizraujošu meistarklasi Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolas audzēkņiem (skolotāja Silvija Melnūdre). Visi kopā vēroja Neonillas sagatavotos un atpazīstamos mākslas darbus uz lielā ekrāna, mācījās drosmīgi vilkt līnijas un rūpīgi skicēt detaļas, kā arī centās ievērot proporcijas, zīmējot portretu. Paši drosmīgākie iejutās arī modeļu lomā, un noslēgumā māksliniece sarīkoja aizraujošu portretu konkursu.

Izrādās, ka nemaz nav tik vienkārši saskatīt un “uzlikt uz papīra” visas detaļas, veidojot drauga portretu. Taču izdevās lieliski, un, kā atzīmēja Neonilla, galvenais – nebaidīties, mēģināt zīmēt to, ko redzi un kā redzi. Paldies visiem par brīnišķīgi un izzinoši pavadītu laiku!

Izstāde “Uzzīmē baltu lietu” ar mākslinieces Neonillas Medvedevas vizuālo stāstu par grāmatas tapšanu skatāma Bērnu apkalpošanas nodaļā līdz maija beigām. Mākslinieces izstāde ir papildināta ar Valmieras Dizaina un Mākslas vidusskolas audzēkņu (skolotāja Silvija Melnūdre) darbiem.