Grāmatu pakomāts Valmieras integrētajai bibliotēkai


Turpinot attīstīt klientiem nepieciešamus pakalpojumus arī ārpus bibliotēkas darba laika, ikvienam ērtā diennakts stundā, ārtelpā pie Valmieras integrētās bibliotēkas ieejas ir uzstādīts grāmatu pakomāts bibliotēkas grāmatu un citu iespieddarbu saņemšanai. Te izņemt pasūtītos izdevumus var 24 stundas diennaktī. Sev interesējošo lasāmvielu vai diskus no DVD kolekcijas bibliotēkā reģistrētiem lietotājiem iespējams pasūtīt trīs dažādos veidos:


1. Kopkatalogā, autorizējoties "Mana bibliotēka", pirms iespieddarba pasūtīšanas, ir jāveic atzīme “Vēlos saņemt pakomātā”, kas saglabāsies arī turpmākajiem pasūtījumiem.
2. zvanot uz tālruņa numuriem 26667919 (Daiļliteratūra, periodika), 26664430 (Nozaru un ViA mācību literatūra), 26332241 (Bērnu apkalpošanas nodaļa),
3. e-pastā  [email protected] , norādot savu tālruņa numuru.

Ar pakomāta lietošanas instrukciju varat iepazīties ŠEIT

Pasūtījumi tiek apstrādāti bibliotēkas darba laikā. Brīvdienās pieteiktos izdevumus pakomātā var saņemt nākamajā darba dienā. Pēc piekļuves koda saņemšanas, pasūtījums no pakomāta jāizņem trīs dienu laikā. Ja vēlaties izmantot bibliotēkas jauno pakalpojumu, pārliecinieties, vai bibliotēkas datu bāzē ir jūsu aktuālais tālruņa numurs, jo uz to tiks nosūtīta īsziņa ar ciparu kodu, kas ir jāievada pakomāta ciparu panelī.