Izkusties svaigā gaisā un iepazīsti Valmieru - piedalies pasākumā “Soliņš, es un…”!

Pasākums “soliņš, es  un…”

Valmieras integrētās bibliotēkas Bērnu apkalpošanās nodaļa aicina skolēnus pavasara brīvlaikā no 15.-21. martam izkustēties svaigā gaisā, iepazīt pilsētā paslēptos mākslas objektus un pildīt dažādus atjautības uzdevumus, piedaloties pasākumā “Soliņš, es un…”

Lai ievērotu valstī noteiktos pulcēšanās ierobežojumus, pasākumam nepieciešams iepriekš pieteikties ŠEIT

Katrs interesents, kurš būs pieteicies uz pasākumu, savā e-pastā saņems karti ar bibliotēkas četrkājainā drauga Nikas mīļākajiem mākslas soliņiem. Vadoties pēc dažādām norādēm, vajadzēs atminēt soliņu atrašanās vietu, kā arī nofotografēties uz, zem, aiz, pie vai blakus tiem ar vēl kādu elementu. Kompozīcijas “soliņš, es un…” trešā elementa izvēle ir atkarīga no katra izdomas.

Kad soliņi būs atrasti, tie jānofotografēFotogrāfijas jāiesūta 17.03.2021. visas dienas garumā, uz e-pastu [email protected]Žūrija novērtēs katra veikumu, atlasot interesantākos darbus izstādei.

Savukārt 18. un 19. martā Valmieras integrētajā bibliotēkā dalībniekiem notiks sarunu laboratorijas.