Konkursam "Mana grāmatu karaliene" iesniegti vairāk nekā 50 darbi

Februāra sākumā aicinājām bērnus un jauniešus atskatīties uz 2021. gadā izlasīto un izvēlēties vienu grāmatu -  interesantāko, mīļāko, aizkustinošāko, tādu, par kuru ir vērts uzzināt arī citiem. Par izvēlēto grāmatu dalībniekiem bija jāizveido radoša atsauksme brīvi izvēlētā tehnikā un jāiesniedz darbs Bērnu apkalpošanas nodaļas ikgadējam konkursam "Mana grāmatu karaliene".

Konkursa darbu iesniegšana ir noslēgusies, mēs esam saņēmuši vairāk nekā 50 darbu par iemīļotām grāmatām – gan mākslinieciski veidotas, gan interesanti noformētas grāmatu atsauksmes pat video formātā – tik dažādas kā paši lasītāji un to izvēlētās grāmatas! Šobrīd Valmieras bibliotēkas žūrijas komisija čakli strādā, lai izvēlotos konkursa uzvarētājus un viņu nominētās grāmatas - karalienes. Ar veiksmīgāko darbu autoriem sazināsimies personīgi.

Iesniegtie darbi ir apskatāmi izstādē Bērnu apkalpošanas nodaļā, bet piedāvājam arī nelielu video ar darbiem šeit:

Saņemtas arī video atsauksmes, nominējot grāmatu karalieni:

Trikātas pamatskolas Lācēnu grupas video.
Taustāms darbs - skolotāju veidota puķe ar 3-4 gadus vecu bērnu darinātiem tārpiņiem un taureņiem apskatāms izstādē bibliotēkā. Paldies skolotājām Agitai un Agatei.

Rūdolfs Krūze nominē Dainas Ozoliņas grāmatu "Pandēmijas detektīvi".

Paldies katram konkursa dalībniekam, lai lasītprieks neatstāj!

Tiekamies starp grāmatu plauktiem!