Meistarnīca Zīmē viegli ar Dainu Domašūti

Meistarnīca Zīmē viegli ar Dainu Domašūti

 

Bērnu apkalpošanas nodaļa rīko meistarnīcu, kuras ietvaros aicinām mammas un tētus (šoreiz bez bērniem un ikdienas rūpēm) veltīt brīdi sev un piedzīvot radošu un brīvības pilnu ceļojumu zīmēšanas pasaulē!

Tiekamies 2.oktobrī plkst. 11.00 Valmieras integrētās bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļā. Ieeja ir bez maksas, vietu skaits ierobežots, tāpēc iepriekšēja pieteikšanās ir obligāta, zvanot 26332241. 

Meistarnīcā "Zīmē viegli" kopā ar Dainu Domašūti varēs uzzināt par Urban Sketching vispasaules kustību un to, kā par Urban Sketcheri kļuva Daina, kā arī izpausties vēl nepieredzētā brīvībā ar zīmuļiem, rapidogrāfiem, ūdenskrāsām, tušu un žagariņiem. Un jā, jā, pats galvenais – ZĪMĒT MĀK VISI! 

Par sevi un nodarbībām Daina saka šādi: “Zīmēšana man ir kā piektā maņa, kas ļauj pasauli piedzīvot vēl ciešāk un jaudīgāk. Es ticu vienradžiem un šajā gadā zīmēju tikai ar savu nevadošo (kreiso) roku vai ar vienu līniju, neatlaižot roku no papīra, vai neskatoties uz papīra vispār, bet tikai uz zīmējamo objektu. Tā es spēju būt klāt pašam radīšanas procesam un pēc iespējas mazāk domāt par to, kas beigās sanāks. Tā es dzīvoju dzīvi un meklēju aizvien jaunus rīkus un metodes, lai zīmējot varu justies brīvi un dalīties šajā sajūtā ar katru no jums!”

Dalība meistarnīcā, uzrādot derīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu kopā ar personu apliecinošu dokumentu.