Tematiskajos rītos, Ķepu dienās, jauniešu aktivitāšu vakaros tiekamies jau atkal rudenī!

 

Sakām paldies visiem bērniem, jauniešiem, vecākiem, skolotājiem un bibliotekāriem, ar kuriem tikāmies Ķepu dienās, jauniešu aktivitāšu vakaros, tematiskajos rītos un citās nodarbībās Bērnu apkalpošanas nodaļā. Vasarā smelsimies jaunas idejas un lasīsim grāmatas, lai tiktos atkal rudenī. Bet tikmēr varam atcerēties kopīgi aizvadītos piedzīvojumus!


                                                                   

Bērnudārzu un sākumskolas pirmo klašu audzēkņi bibliotēkā iepazinās ar grāmatu Zane Nuts “Klusā karaļvalsts” tematisko rītu nodarbībās. Klusā karaļvalsts ir vieta, kur aizliegts sarunāties. Bet izrādās, ka tieši vārdiem ir spēks šo noteikumu lauzt. Uzminiet kādiem! Grāmatu iespējams rezervēt ŠEIT

 

                                                                     

                

Bērnu apkalpošanas nodaļas bibliosuņi priecīgi rēja un luncināja astes, kad aprīlī un maijā varēja tikties ar bērniem Ķepu dienās bibliotēkā. Notika kopīga lasīšana, rotaļas un pastaigas nelielās grupās līdz 4 bērniem. 

 

                                      

Nodarbībās ar suņiem tikās ne tikai individuāli interesenti, bet arī klases. Skolu programmu “Ķepu ķepā roku rokā, lasām kopā” (vadītājas I. Tihomirova un L. Bujane) apmeklēja 268 skolēni. Bērni piedalījās zīmēšanas konkursā "Suņu šķirne Pavasaris". Uzvarētāji Valmieras Pārgaujas sākumskolas skolotājas Diānas Allikas klase.

 

                             

                             

Kopš novembra reizi mēnesī bibliotēka uz aktivitāšu vakariem aicināja jauniešus vecumā no 12 līdz 16 gadiem. Tikšanās reizēs tika izspēlētas bibliotēkas Olimpiskās spēles, jaunieši kļuva par šausmu stāsta varoņiem, varēja salīdzināt grāmatas un to ekranizējumus un piedalīties citās interesantās aktivitātēs par dažādām tēmām. 

 

Lai saulaina vasara!