3td e-GRĀMATU bibliotēka piemērota arī cilvēkiem ar redzes traucējumiem

3td e-GRĀMATU bibliotēka ir skaisti nosvinējusi 3 gadu jubileju. Šajā laikā ikvienam Latvijas publisko bibliotēku lasītājam bijusi iespēja bez maksas lasīt latviešu autoru un tulkotos darbus e-grāmatas formātā tiešsaistē viedierīcē vai datorā.

Šoreiz īpaši vēlamies izcelt e-grāmatu priekšrocības cilvēkiem ar redzes traucējumiem. Vietne www.3td.lv ir ērti lietojama, lasītājam ir iespēja pielāgot burtu lielumu un krāsu shēmu, kā arī lasāmās ierīces (dators, planšete, telefons) gaišumu.

3td bibliotēka ir vienmēr atvērta un nav pat jāiziet no mājām, lai saņemtu jaunu grāmatu - viss ir ērti pieejams virtuāli.

Jautā bibliotekāram pieejas paroles un lasi jau šodien! Ja zini kādu, kam šis pakalpojums ļoti noderētu, tad iesaki viņam!

#3td3gadi