Aicinām piedalīties Lasīšanas dienas zibakcijā!

Atgādinot par lasītprasmes un lasītprieka nozīmīgumu personības izaugsmē, 29.maijā norisināsies Lasīšanas dienas zibakcija, pavēstīja Latvijas Universitātes (LU) Preses centrs. 

Iedzīvotāji visā Latvijā aicināti izvēlēties mīļāko grāmatu, piemērotāko vietu, uzaicināt draugus un laikā no plkst.12.15 līdz 12.20 no jebkuras vietas Latvijā vienuviet lasīt katrs savu līdzpaņemto grāmatu vai e-grāmatu lasītājos. Valmierā visi lasīt gribētāji aicināti tikties 12:15 laukumā pie Valmieras integrētās bibliotēkas.

Akcijas dalībnieki arī aicināti pēc Lasīšanas dienas publicēt fotogrāfiju no kopīgās lasīšanas «Twitter» ar mirkļbirku #LatvijaLasa vai jāiesūta fotogrāfija no kopīgas lasīšanas pa e-pastu [email protected], lai iekļautu to Lasīšanas dienas fotogalerijā un apliecinātu savu līdzdalību jau trešajā kopīgajā Lasīšanas dienā Latvijā.

Pasākumu rīko Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte un Apgāds «Zvaigzne ABC».

Lasīšanas diena ir daļa no ESF projekta «Atbalsta programmu izstrāde un īstenošana sociālās atstumtības riskam pakļauto jauniešu atbalsta sistēmas izveidei», kuru īstenoja LU Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte sadarbībā ar sešām Latvijas augstskolām, 15 pašvaldībām, 39 izglītības iestādēm, piecām nevalstiskajām organizācijām un Valsts izglītības un satura centru.

Vairāk informācijas šeit!