Apmeklētāju apkalpošana ārkārtējās situācijas laikā, sākot no 14.10.2021.

Apmeklētāju ievērībai! Sākot no 2021. gada 14. oktobra, valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas laikā pakalpojumu sniegšanas process klātienē Valmieras integrētajā bibliotēkā tiek organizēts sekojoši:

Ēkas vestibilā, Cēsu ielā 4, pieaugušajiem apmeklētājiem tiek pārbaudīts vakcinācijas / Covid-19 pārslimošanas sertifikāts un personu apliecinošs dokuments, skolēniem - testēšanas sertifikāts vai laboratorijas izziņa par pēdējo 72 stundu laikā veikta skrīninga testu ar negatīvu rezultātu.

Personas ar sadarbspējīgu COVID-19 vakcinācijas / pārslimošanas sertifikātu un skolēni ar derīgu testu var saņemt visus bibliotēkā klātienē pieejamos pakalpojumus.

Laika ierobežojumi:

• Preses lasītavas izmantošana – 30 minūtes;
  • Datorlasītava – 30 minūtes.

Personas bez COVID-19 vakcinācijas / pārslimošanas sertifikāta, arī visu vecumu bērni bez derīga testa, tiek apkalpoti individuāli C114 telpā darba dienās plkst. 11.00 - 17.00 un sestdienās plkst. 10.00 - 12.00.

Pieejamie pakalpojumi:

• Grāmatu apmaiņa (aicinām rezervēt grāmatas jau iepriekš);
  • Datora izmantošana lietišķām vajadzībām (maksājumu veikšana, e-pakalpojumu saņemšana) - 15 minūtes;
  • Kopētavas pakalpojumi pieejami tikai darba dienās - pasūtījumu pieņemšana C114 telpā, norēķini skaidrā naudā.

Apmeklējot bibliotēku lūdzam ievērot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības norādījumus!