Bibliotēkā daudz jaunu, aizraujošu grāmatu!

 

Uzzini, kādas grāmatas oktobrī nonākušas Valmieras integrētās bibliotēkas plauktos! Daudz interesantu un aizraujošu grāmatu - nekas nenovērsīs Tavu uzmanību no lasīšanas!

-  Neliels IESKATS jaunajās grāmatās

-  Kopējais jaunieguvumu SARAKSTSIzmēģini - tas ir pārskatāms, vizuāli atraktīvs un viegli lietojams!

-  ARHĪVS

 

- Grāmatu jaunumi Bērnu apkalpošanas nodaļā.

 

 

 

  • Latviešu valodā. 3td.lv bibliotēkā ikvienam ir iespēja bez maksas lasīt latviešu un latviski tulkoto autoru darbus e-grāmatas formātā tiešsaistē mobilajā ierīcē vai datorā.

 

  • SvešvalodāsEBSCO datubāze piedāvā gan pieaugušo un jauniešu daiļliteratūru, gan plašu literatūras klāstu tādās jomās kā veselība, amatniecība, pavārmāksla, reliģija, izklaide, ģeogrāfija, finanses, ģimene, folklora, labklājība, mājsaimniecība u.c. Pēc grāmatu lejupielādes tās lietotājiem ir pieejamas arī bezsaistes režīmā.

 

  • Krievu valodāBiblioplanet - pieredzējis grāmatizdošanas uzņēmums, kas galvenokārt fokusējas uz drukātiem izdevumiem no bijušajām padomju republikām, kā arī uz krievu akadēmisko literatūru. Lasiet e-grāmatas krievu, angļu un vācu valodās kolekcijā “Classic and Modern Literature”.

 

Lai sāktu lasīt e-grāmatas, Tev nepieciešamas bibliotekāra piešķirtas pieejas paroles. Ja šādu autorizācijas datu nav, tad ienāc vai raksti uz e-pastu [email protected]. Ja vēl neesi Valmieras integrētās bibliotēkas lietotājs, tad piedāvājam reģistrēties bibliotēkā attālināti: sīkāka informācija.

 

 

Foto raksta noformējumā: kadrs no kinofilmas "Brokastis Tifānijā".