Bibliotēka piedāvā attālinātās mācību nodarbības skolēniem

 

Kas kopīgs muzejam, arhīvam un bibliotēkai? Atbildi uz šo jautājumu 19. novembrī meklēja Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijas 10. klašu skolēni Valmieras integrētās bibliotēkas attālinātajā nodarbībā "Kā neapjukt informācijas okeānā?". Skolēnu izveidotais vārdu mākonis uzskatāmi parāda spēju apgūt jaunu informāciju un prasmi likt to lietā!

Skolotāj, piesaki 10. klašu skolēnus nodarbībai 10. vai 17. decembrī. Raksti uz [email protected] vai zvani pa tālr. 26665573

 

 

Mērķis: Mudināt skolēnus skolas darbu veikšanā izmantot ne tikai interneta resursus, bet ļaut palūkoties plašāk un izmantot drošticamu informāciju, kuru var iegūt, izmantojot Valmieras integrētās bibliotēkas, Valmieras muzeja un LNA Valmieras zonālā valsts arhīva krājumus.

Ilgums: 1,5h

Apraksts: Iespēja skolēniem uzzināt kas ir informācija, kādi ir informācijas glabātāji un pieeja tiem, un kāpēc katram informācijas sabiedrības dalībniekam to būtu nepieciešams zināt. Tiks stāstīts par bibliotēkas, muzeja un arhīva piedāvātajiem pakalpojumiem, krājumu, e-resursiem un pieeju tiem.

Mācību programma ir izstrādāta vidusskolu 10. klasēm.