EBSCO datubāzu izmēģinājums

 

No šī gada 15. septembra līdz 15. novembrim norisināsies EBSCO datu bāzu izmēģinājums. Piedāvājam ielūkoties divās elektronisko publikāciju kolekcijās FLIPSTER un EBOOK PUBLIC LIBRARY COLLECTION.

FLIPSTER ir kvalitatīva satura digitālo žurnālu vietne, kas nodrošina izvēlētās informācijas vieglu pieejamību gan datorā, gan mobilajās ierīcēs. Šeit ikviens atradīs savai gaumei un interesēm atbilstošas tēmas: uzņēmējdarbība, māksla, mūzika, kulinārija, dārzkopība, atpūta un brīvais laiks, mode, veselība un fitness, aktualitātes u.c.

EBOOK PUBLIC LIBRARY COLLECTION aptver vairāk nekā 40000 egrāmatu nosaukumu, kas atlasīti atbilstoši publisko bibliotēku lasītāju vajadzībām. Kolekcija piedāvā gan populāru pieaugušo un jauniešu daiļliteratūru, gan plašu izglītojošu literatūras klāstu tādās jomās kā veselība un fitness, spēles, amatniecība, ģeogrāfija, tirdzniecība, finanses, ģimene, laulība, folklora, sociālā un sabiedrības labklājība, mājsaimniecība u.c.

Pieeja abām datubāzēm: HTTP://SEARCH.EBSCOHOST.COM no visiem Valmieras bibliotēkas datoriem vai pieslēdzoties savā mobilajā ierīcē ar bibliotēkas IP adresi.