Februāra jaunieguvumi

Februāra jaunieguvumi, 2021.

 

Uzzini, kādas grāmatas februārī nonākušas Valmieras integrētās bibliotēkas plauktos!

-  Neliels IESKATS jaunajās grāmatās

-  Kopējais jaunieguvumu SARAKSTSIzmēģini - tas ir pārskatāms, vizuāli atraktīvs un viegli lietojams!

-  ARHĪVS

-  Bērnu apkalpošanas nodaļas GRĀMATU JAUNUMI

 

 

Kā bez maksas lasīt e-grāmatas? 3td.lv e-GRĀMATU portāls un EBSCO e-grāmatas svešvalodās

 

Lai sāktu lasīt e-grāmatas, Tev nepieciešamas bibliotekāra piešķirtas pieejas paroles. Ja šādu autorizācijas datu nav, tad ienāc vai raksti uz e-pastu [email protected]. Ja vēl neesi Valmieras integrētās bibliotēkas lietotājs, tad piedāvājam reģistrēties bibliotēkā attālinātisīkāka informācija.   

         

 

 

- Latviešu valodā.

3td.lv bibliotēkā ikvienam ir iespēja bez maksas lasīt latviešu un latviski tulkoto autoru darbus e-grāmatas formātā tiešsaistē mobilajā ierīcē vai datorā.

Lietošanas instrukcija.

 

- Svešvalodās

EBSCO datubāze piedāvā gan pieaugušo un jauniešu daiļliteratūru, gan plašu literatūras klāstu tādās jomās kā veselība, amatniecība, pavārmāksla, reliģija, izklaide, ģeogrāfija, finanses, ģimene, folklora, labklājība, mājsaimniecība u.c. Pēc grāmatu lejupielādes tās lietotājiem ir pieejamas arī bezsaistes režīmā.

 

- Krievu valodā

Biblioplanet - pieredzējis grāmatizdošanas uzņēmums, kas galvenokārt fokusējas uz drukātiem izdevumiem no bijušajām padomju republikām, kā arī uz krievu akadēmisko literatūru. Lasiet e-grāmatas krievu, angļu un vācu valodās kolekcijā “Classic and Modern Literature”.