Igora Bernāta gleznu izstāde

Valmieras Integrētajā bibliotēkā, Cēsu ielā 4, no 2022. gada 10. oktobra līdz 9. decembrim skatāma Igora Bernāta gleznu izstāde. Izstāde tapusi sadarbībā ar mākslas galeriju “Bazar’t”. 

Igors Bernāts dzimis un audzis Liepājā. Mācījies Liepājas Lietišķās mākslas vidusskolas Dekoratoru nodaļā, ko absolvējis 1984. gadā. Latvijas Mākslas akadēmiju absolvējis 1993. gadā. Latvijas mākslinieku savienības biedrs kopš 1992.gada. Aktīvi piedalās mākslinieku kopizstādēs un regulāri rīko personālizstādes mākslas galerijās un muzejos. Darbi atrodas privātajās kolekcijās Vācijā un Skandināvijas valstīs. 2016. gadā ieguvis  II vietu konkursa izstādē "Pilsētas skaņa mākslā" Liepājas muzejā. Swedbank Private Banking organizētās konkursa izstādes Gada Glezna 2017 laureāts. Šobrīd paralēli radošai darbībai māca zīmēšanu un gleznošanu PIKC Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolā. 
"Glezniecībā mani interesē kustība, kaut arī nelielā tās izpausmē. Tas ir kā nezināmā meklēšana, kā izaicinājums, kurā iemiesot savas sajūtas par laiku un pieredzi. Gleznas telpa, kuras īpašības – krāsas, formas, svars, telpiskās attiecības pastāvīgi mainās, pastāvīgi kustas. Audekli, kas ir nepārtrauktā kustībā."- I. Bernāts.

Izstāde Valmieras integrētās bibliotēkas telpās apskatāma bez maksas līdz 2022. gada 9. decembrim. Darbus iespējams iegādāties sazinoties ar “Galerijas Laipa” pārstāvjiem. 

Papildus informācija:
Karlīne Cercina
mob.26169449
[email protected]