Jaunas filmas

Valmieras integrētā bibliotēka ir papildinājusi savu kolekciju ar vairākām mākslas filmām un seriāliem. Šobrīd mūsu kolekcijā ir vairāk nekā 780 filmas. Nāciet uz bibliotēku un izvēlieties no kino klāsta savai gaumei atbilstošāko.

 

Daži jaunumi: 

Latvijas - Islandes spēlfilma "Mona"
Filmas darbība risinās kādā Latvijas mazpilsētiņā, kur iedzīvotāju galvenais iztikas avots ir lopkautuve. Rīgas biznesmenis Tomass ierodas uz sava tēvoča bērēm, ierauga vietējo meiteni Monu — un vairs nedomā par atgriešanos Rīgā. Rezultātā vairāku mazpilsētas iedzīvotāju līdz šim mierīgā dzīve sagriežas kājām gaisā.

Seriāli:

"Kāršu namiņš" (House of Cards). Seriāls par politikas aizkulisēm – kongresmenim Frensisam Andervudam un viņa sievai neeksisē nekādu šķēršļu ceļā uz varas virsotni.

"Lieliskais laikmets" ( Muhtesem yüzyil ) . Vēsturiskais seriāls, tā sižets balstās uz patiesiem notikumiem, kas risinājās sultāna Suleimana I valdīšanas laikā Turcijā.

"Sapņu pilsēta" (Magic City). Seriāla darbība norisinās Majami viesnīcā “Miramir”, kas dienā ievērojama ar savu  greznību, bet naktī tur pulcējas gangsteri un paralēli darbība notiek Kubā, kurā Fidels Kastro cenšas sagrābt valsts varu.

"Tjūdori" (The Tudors).  Vēsturisks seriāls, kura darbība notiek 16. gadsimta Anglijā karaļa Henrija VIII valdīšanas laikā.

Kino klasika

 “Karnevāla nakts” ( Карнавальная ночь). 1956. gada komēdija par to, kā kultūras nama darbinieki gatavojas Jaunā gada sagaidīšanas pasākumam.

"Cietsirdīgā romance" (Жестокий романc). 1984.g. drāma  Pēc A.N. Ostrovska lugas “Līgava bez pūra” motīviem.

"Stacija diviem" (Вокзал для двоих). 1982 .g.melodrāma .

"12 krēsli" (12 стульев.). 1971.g. komēdija, I.Ilfa un J.Petrova romāna "Divpadsmit krēsli" ekranizācija.

Kā arī daudzas citas interesantas, jaunas vai sen iemīļotas filmas atradīsiet mūsu kolekcijā!
Pilnu māklas filmu un seriālu sarakstu var šeit