Klientu apkalpošanas kārtība Valmieras integrētajā bibliotēkā, sākot no 1. marta

No 2022. gada 1. marta, ievērojot epidemioloģiskās drošības pasākumus, Valmieras integrētās bibliotēkas klātienes pakalpojumi pieejami ikvienam - apmeklētājiem nav jāuzrāda Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts, izņemot, lai piedalītos bibliotēkas organizētos publiskos pasākumos (publiskos pasākumus bērniem līdz 18 gadiem atļauts apmeklēt, neuzrādot Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu).

Bibliotēkas iekštelpās apmeklētājiem jālieto medicīniskās sejas maskas vai FFP-2 respiratori, nosedzot muti un degunu (izņemot bērnus līdz 7 gadu vecumam).

Apmeklētājiem (izņemot no vienas mājsaimniecības) un darbiniekiem savstarpēji jāievēro 2 metru distance.

Datora izmantošanas laiks - 1 stunda.

Svarīgi! Bibliotēkā nedrīkst atrasties personas, kurām noteikta mājas karantīna vai izolācija vai kurām ir elpceļu infekcijas slimības pazīmes.