Nenotiks! Olu krāsošanas darbnīca ukraiņu tradicionālajā tehnikā

Olu krāsošanas darbnīca ukraiņu tradicionālajā tehnikā

Uzmanību, darbnīca nenotiks!

Sestdien, 23. aprīlī, Valmieras integrētajā bibliotēkā notiks olu krāsošanas darbnīca ukraiņu tradicionālajā tehnikā, izmantojot raksta veidošanu ar vasku un krāsām.

Aicinām piedalīties ukraiņus, kas šobrīd uzturas Valmieras novadā, tādējādi dodot iespēju kaut nedaudz sajust svētku gaidīšanas prieku, kas citkārt dzimtajā Ukrainā būtu tradicionālā Lieldienu rituāla daļa.

Būs 2 darbnīcas: 10.00 – 13.00, 14.00 – 17.00. Katrā varēs piedalīties 20 dalībnieki. Dalība darbnīcā bez maksas, visi instrumenti un materiāli būs sagatavoti. Darbnīcu vadīs ukraiņu māksliniece Надія Лоліна. Darbnīcas norises vieta – 217. telpa (klusā lasītava). Savukārt 114. telpā ukraiņu viesiem būs iespēja iemalkot tēju un patērzēt.

Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās: https://forms.gle/QyTfRVzmv1Dxvzvq8

Starplaikā, plkst. 13.00, interesentiem piedāvāsim ekskursiju pa bibliotēku.

Bērnu apkalpošanas nodaļā no plkst. 11.00 būs Ģimeņu rīts ar galda spēlēm, kurā ielūdzam arī ukraiņu bērnus un pusaudžus.

Raksta noformējumā - ielūgums ukraiņu valodā.