Pagarināts E-GRĀMATU BIBLIOTĒKAS izmēģinājumprojekta laiks!

 

Papildus e-grāmatu licences Zvaigzne ABC grāmatām

E-grāmatu bibliotēkas pilotprojektam turpinoties, ir laba ziņa no
izdevniecības Zvaigzne ABC. Ņemot vērā, ka vairākās bibliotēkās
ir jau izbeigušies pieejamie izsniegumi, atlikušajā pilotprojekta
periodā Zvaigznes grāmatām tiek piešķirtas vēl papildus licences.

Tām bibliotēkām, kurām pieejamie divi izsniegumi uz šodienu bija
izbeigušies, attiecīgajam izdevumam tika izveidota papildus licence ar
vēl diviem izsniegumiem. Šīs licences būs pieejamas decembrī un
vismaz daļu no janvāra, kamēr paredzams, ka turpināsies
pilotprojekts.

Lai veicas ar lasīšanu!
 

___________________________________________________________________

 

Piedāvājam saviem lasītājiem izmēģināt jaunu pakalpojumu – iespēju bez maksas lasīt e-grāmatas tiešsaistē savā mobilajā ierīcē vai datorā.

E-GRĀMATU BIBLIOTĒKA ir SIA “Tieto Latvia” izveidota interneta vietne, kurā Izmēģinājumprojekta laikā (līdz 2017.gada 31.janvārim) ir pieejamas 27 e-grāmatas – izdevēju “Zvaigzne ABC”, “Jumava” un Jāņa Rozes apgāda izdotie Latvijas autoru darbi.

Ikviens var apskatīt grāmatas, lasīt grāmatu anotācijas un fragmentus. Lai saņemtu pieeju pilnai e-grāmatu versijai, jābūt reģistrētam lietotājam ar piešķirtiem autorizācijas rīkiem attālinātai pieejai kādā no projekta bibliotēkām: Valmieras bibliotēkas, Ventspils, Kuldīgas, Preiļu, Jelgavas vai Latgales Centrālas bibliotēkas.

Protams, 27 grāmatas - tas nav daudz, bet izmēģinājumprojekta galvenais mērķis – pārbaudīt, kā darbojas izstrādātie tehniskie risinājumi, un saprast, cik liela varētu būt iedzīvotāju interese par šādu bibliotēkas pakalpojumu. Tāpēc aicinām visus, kas vēlas izmēģināt jaunu grāmatas iegūšanas ceļu no bibliotēkas, apmeklēt vietni https://e.alise.lv/lv, reģistrēties un izvēlēties lasīšanai kādu no grāmatām.

Vairāk par grāmatu lasīšanas nosacījumiem var uzzināt e-grāmatu bibliotēkā https://e.alise.lv/lv (skat. “Par e-grāmatu bibliotēku”, “Lietošanas noteikumi”).

Katrai e-grāmatai projekta laikā pieejami tikai 2 izsniegumi, tāpēc aicinām izmēģināt e-bibliotēku godprātīgi, atstājot iespēju to izdarīt arī citiem lasītājiem! smiley

Ja jums rodas jautājumi, priekšlikumi, vai arī  jūs vēlaties izteikt savu viedokli par jauno pakalpojumu, lūdzam sazināties ar mums!

[email protected]

tālr. 64250838