Sākusies pieteikšanās foto orientēšanās pasākumam "Vali, mierā! 2019"

 

Jau trešo gadu pēc kārtas šomēnes, 13. jūlijā, ikviens interesents ir aicināts piedalīties Valmieras integrētās bibliotēkas Jauniešu organizācijas (VIBJO) “Sudraba ZIRG’s” un Jauniešu ideju laboratorijas organizētajā foto orientēšanās pasākumā “Vali, mierā! 2019”

Tāpat kā iepriekšējos gados, uzdevums komandām (2 – 4 dalībnieku sastāvā) ir 3 stundu laikā, izmantojot transportlīdzekli (atskaitot automašīnu) vai dodoties tālajā ceļā ar kājām, iepazīt šķietami tik mazo Valmieru, meklējot, iespējams, ikdienas steigā mazāk ievērotus 30 punktus, nofotografēties pie tiem tā, lai būtu redzams komandas kapteinis, kā arī izpildīt ar erudīciju, veiklību vai vienkārši atjautību saistītu uzdevumu.

Piedalīties var visi – ģimenes, darba kolēģi, draugi -, taču, lai viss noritētu bez starpgadījumiem, komandas aicinātas iepriekš pieteikties, aizpildot pieteikuma formu www.vibjo.mozello.lv sadaļā “Vali, mierā! 2019”. Protams, arī spontānas dzīves piekritēji tiks gaidīti – orientēties varēs, atnākot no plkst. 11.30 uz starta / finiša vietu jauniešu mājā “Ceplis” (Garā iela 10, iekšpagalms) un sniedzot nepieciešamo informāciju par pasākumu tā norises dienā, kas ir jau 13. jūlijā!

Vai esi ieintriģēts? Vai vēlies kvalitatīvi pavadītu dienu, uzzinot ko jaunu un aktīvi pavadot laiku ārvidē? Nāc – piedalies – starts 13. jūlijā plkst. 12.00!

Pasākumu atbalsta “Valmiermuiža”, fantāzijas zeme “Neonija”, veikals “Austris”, Gaujas tramvajs un aktīvā tūrisma centrs “Eži”.

Īpašs paldies par atsaucību un sadarbību Valmieras Integrētajai bibliotēkai un Jauniešu ideju laboratorijai!