Virtuāla iepazīšanās ar Novadpētniecības platformas iespējām

Virtuāla iepazīšanās ar Valmieras integrētās bibliotēkas Novadpētniecības platformas iespējām

 

Interesējies par Valmieras novada vēsturi, kultūru, mākslu, personībām? Meklē informāciju mācību pētījumam? Valmieras integrētās bibliotēkas Novadpētniecības platformā* atrodamie materiāli ir lielisks palīgs un uzziņu avots! 

Piektdien, 23.aprīlī, plkst.13.00 aicinām interesentus uz nelielu virtuālu iepazīšanos ar Novadpētniecības platformu un tajā ievietotajiem resursiem. Ieklausīsimies Valmieras bibliotēkas Pieaugušo apkalpošanas nodaļas galvenās bibliotekāres - novadpētniecības speciālistes Agitas Lapsas aizraujošajā stāstījumā. Pasākums norisināsies tiešsaistē Valmieras integrētās bibliotēkas profilā sociālo tīklu platformā Facebook.

 

#bibliotēkunedēļa2021 #darītneticamo

 

 

*Plašāka auditorija ar Novadpētniecības platformu tika iepazīstināta 2018.gada oktobrī. Vietnes saturs atspoguļots tematiskajos šķirkļos, kas ietver gan teksta un foto dokumentus, gan audiovizuālo materiālu. Publicējot materiālu, ievadā tiek pievienots īss apraksti par dokumenta saturu, tā izcelsmi, tapšanas apstākļiem, autoru. Daļai teksta dokumentu pievienoti tajā minēto personu un vietvārdu saraksti. Viens no izveidotās Novadpētniecības platformas mērķiem ir padarīt tiešsaistē pieejamus agrāk nepublicētus dokumentus un liecības par Valmieru un tās apkaimes novadiem, notikumiem un personībām, kas nereti atrodami privātpersonu un ģimeņu arhīvos, kā arī novadu bibliotēku krājumos.