Darbu visā Latvijā sāk jauni EUROPE DIRECT centri

1.maijā, visā Eiropā darbu uzsāk vairāk nekā 420 EUROPE DIRECT centri. Centru darbības ilgums plānots līdz 2025. gadam. Europe Direct centri darbosies šādās pilsētās: Gulbenē ar filiālēm Madonā un Alūksnē, Rēzeknē, Ventspilī, Kuldīgā, Jelgavā, Jēkabpilī, Cēsīs un Valmierā.

Plānots, ka EUROPE DIRECT centru tīkls iedzīvotājiem sniegs savlaicīgu un objektīvu informāciju par nozīmīgākajām aktualitātēm Eiropā, kā arī rosinās iedzīvotāju diskusijas par Eiropas nākotni. Europe Direct centri veido būtisku saikni starp ES institūcijām un iedzīvotājiem, palīdzot skaidrot, kādi resursi un atbalsts pieejams visdažādākajām sabiedrības grupām, kā Eiropa kopīgi pārvar COVID-19 pandēmiju; kā tiek veicināta ekonomiskā attīstība ar #NextGenerationEU programmas starpniecību, un kā notiek pāreja uz zaļāku un digitālāku vidi, lai tiktu sasniegti klimatneitralitātes mērķi.

Paldies mūsu klientiem, sadarbības partneriem un atbalstītājiem, kas bija kopā ar Europe Direct informācijas centru Valmierā 15 gadu garumā!

Nododam stafeti Europe Direct Vidzeme.

Valmieras integrētajā bibliotēkā jūs joprojām saņemsiet aktuālu ES informāciju Eiropas Savienības informācijas punktā ESIP, ko koordinē un atbalsta Ārlietu ministrija.

Adrese: Valmieras integrētā bibliotēka, Cēsu iela 4, Valmiera, LV - 4201

Darba laiks: Pirmdiena - piektdiena 10.00 - 17.00