Eiropas Savienības informācijas sniedzēji tiksies forumā “Atveseļošana un noturība”

Šogad  Eiropas informācijas sniedzēju forumā kopā ar ekspertiem diskutēsim par Eiropas atveseļošanu un noturību pēc krīzes, digitalizāciju, tiesiskumu un citiem būtiskiem jautājumiem.

Foruma tiešraidei varēs sekot rīt, 23. aprīlī, pl.10:00 Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā  Facebook lapā . (Pēc pasākuma būs pieejams ieraksts)

Forumu ar uzrunām atklās Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica, Eiropas Parlamenta biroja Latvijā vadītāja Marta Rībele un Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā vadītāja Zane Petre.

Pēc uzrunām sekos žurnālista Arņa Krauzes vadīta diskusija “Veselība, ekonomika, labbūtība tuvākā un tālākā nākotnē”. Diskusijā piedalīsies Eiropas Parlamenta deputāts Roberts Zīle, Latvijas Ārstu biedrības prezidente Ilze Aizsilniece, finanšu ministra padomnieks Ints Dālderis un Latvijas Platformas attīstības sadarbībai direktore Inese Vaivare.

Turpinājumā, plkst. 13.00, Satversmes tiesas priekšsēdētājas Sanitas Osipovas uzruna “Cilvēka cieņas un sociālā taisnīguma atveseļošana”.

Plkst. 13.30 sāksies diskusija “Ejam digitāli! – izaicinājumi, iespējas un plānotās darbības”. Piedalās Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas parlamentārā sekretāre Dace Bluķe un izglītības uzņēmuma “Lielvārds” vadītājs Andris Gribusts.

Foruma noslēguma daļa tiks veltīta Eiropas dienai, sniedzot informāciju par tiešsaistes testu “Eiropas eksāmens” un citām plānotajām aktivitātēm.

Eiropas Savienības informācijas sniedzēju forumu rīko Ārlietu ministrija, Eiropas Parlamenta birojs Latvijā un Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā sadarbībā ar biedrību Eiropas Kustība Latvijā. Aicinām piedalīties ES informācijas sniedzēju forumā, piesakot dalību [email protected]