ES BŪŠU darba tirgū

No 10. līdz 14.oktobrim vienlaikus 25 Latvijas pilsētās un novados, tai skaitā Valmierā, norisināsies Karjeras nedēļa. Šogad Karjeras nedēļas tēma ir “ES BŪŠU darba tirgū”, kas aicina jauniešus iepazīt mūsdienu darba tirgu un tā daudzveidību, savukārt Karjeras nedēļas simbols ir karjeras kompass.
 
“Piedaloties Karjeras nedēļas aktivitātēs, skolēni dažādos pasākumos skolās un ārpus tām varēs izpētīt tālākās izglītības un karjeras izvēles iespējas darba tirgū. Ticu, ka Karjeras nedēļas pasākumi jauniešiem kā kompass palīdzēs orientēties un neapjukt dažādajos izglītības un karjeras iespēju virzienos. Karjeras nedēļā ikviens varēs uzņemt kursu savas nākotnes profesijas izvēlē,” aicinot apmeklēt Karjeras nedēļas pasākumus Valmierā, norāda Valmieras Jaunatnes centra “Vinda” direktore Sanita Loze.
 
Karjeras nedēļa tiks atklāta 10.oktobrī plkst.14.00 Valmieras Kultūras centrā. Pasākumā dalībnieki varēs piedalīties viktorīnā “Vai tu pazīsti Valmieras uzņēmumus?”. Savukārt plkst.15.00 Valmieras Kultūras centrā būs iespējams tikties ar vietējiem uzņēmējiem un izzināt interesējošos jautājumus. Šajā pašā dienā tirdzniecības centrā “Valleta” atklās arī vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa “Profesiju kompass” labāko darbu izstādi. Konkursā varēja piedalīties Valmieras izglītības iestāžu skolēni.
 
11.oktobrī no plkst.15.00 Valmieras skeitparkā (Rīgas iela 43) norisināsies Valmieras Jauniešu domes organizēta foto orientēšanās spēle, kad jaunieši varēs atraktīvā un aktīvā veidā iepazīt Valmieras uzņēmumus. 
 
Savukārt 12.oktobrī plkst.14.00 paredzēta viesošanās Valmieras tehnikumā, Vidzemes Augstskolā un Valmieras Mākslas vidusskolā, kur jaunieši radošā un atraktīvā veidā varēs iepazīties ar skolu piedāvāto. No plkst.16.00 Valmieras Pārgaujas sākumskolā tiks aizvadīts tradicionālais Karjeras nedēļas volejbola turnīrs “Orientējies volejbolā”.
 
13.oktobrī plkst.13.30 Valmieras Pārgaujas ģimnāzijā notiks seminārs “Asociatīvo kāršu izmantošana skolu atbalsta personāla darbā”, ko aicināti apmeklēt pedagogi – karjeras konsultanti, psihologi un sociālie pedagogi. Savukārt no plkst.13.00 Valmieras sākumskolā ar dažādām interesantām aktivitātēm gaidāms Karjeras nedēļas noslēguma pasākums – konkurss “Mans profesijas kompass”.
 
Jāpiemin, ka Karjeras nedēļas laikā Valmieras izglītības iestādes piedāvās dažādas aktivitātes skolēniem, vecākiem un pedagogiem. Plašāk par Karjeras nedēļu Valmierā mājaslapā www.valmiera.lv sadaļā “Izglītība” – “Karjeras nedēļa 2016”.
 
Vairāk lasīt šeit