Izsludināts 2020. gada Nordplus programmas projektu konkurss

Līdz 2020. gada 3. februārim izglītības iestādēm un organizācijām, kas darbojas izglītības jomā, ir iespēja pieteikties projektu īstenošanai Nordplus Jauniešu, Pieaugušo, Augstākās izglītības, Horizontālajā un Ziemeļvalstu valodu programmā.

Nordplus programma sniedz iespēju īstenot studentu, skolēnu un pasniedzēju mobilitātes, kā arī dažādas sadarbības tīklu un projektu aktivitātes izglītībā, iesaistot Baltijas valstis un Ziemeļvalstis, lai veicinātu starpkultūru sadarbību, uzlabotu un ieviestu jauninājumus izglītības sistēmās. Kopējais Nordplus finansējums projektiem 2020. gadā ir aptuveni 10 miljoni eiro. Tāpat kā 2019. gadā arī 2020. projektu iesniedzējus aicina projektos ietvert informācijas un komunikācijas tehnoloģiju risinājumu ieviešanu un izmantošanu izglītībā.

Organizācijām no Latvijas Nordplus sniedz iespēju veidot kopīgus projektus ar Ziemeļvalstīm un Baltijas valstīm: Dāniju, Somiju, Islandi, Norvēģiju, Zviedriju, Grenlandi, Fēru un Ālandu salām, Lietuvu un Igauniju. Lai izstrādātu projekta pieteikumu, ir nepieciešams atrast sadarbības partneri no Nordplus dalībvalstīm. Partnerinstitūciju meklēšanai var izmantot Nordplus projektu partneru datubāzi.

Pieteikumus līdz 2020. gada 3. februārim jāiesniedz Espresso elektroniskajā sistēmā. Espresso video instrukcijas pieejamas VIAA mājaslapas sadaļā Informatīvie materiāli. Vairāk par projektu konkursu, katras programmas mērķiem, projektu īstenotāju pieredzi un līdzfinansējuma apjomu iespējams uzzināt VIAA mājaslapā un Nordplus oficiālajā vietnē www.nordplusonline.org.

2019. gada 20. novembrī notiks informatīvs seminārs par Nordplus 2020. gada projektu konkursu. Vairāk informācijas par semināru un pieteikšanās kārtību mājaslapas ziņā.

Papildu informācija:

Linards Deidulis
VIAA Starptautiskās sadarbības programmu nodaļas
vecākā projektu vadītājs
Tālrunis: 67830837, 29554403
E-pasts: [email protected] vai [email protected]

Informācijas avots: Valsts izglītības attīstības aģentūra