Klausies

 

Informācija pieejama: uzklikšķinot uz teksta, kurš ir zilā krāsā, uz attēla vai "Resurss pieejams šeit."

 

LSM Bērnistaba - klausies - Pasakas bērniem, mīklas, bērnu grāmatas, radioteātris un citi Sabiedrisko mediju materiāli latviešu valodā bērnu auditorijai.

Resurss pieejams šeit.

 

 

LSM radioteātris - Latvijas Sabiedrisko mediju sadaļā "Radioteātris" vari klausīties: Aleksandra Grīna "Dvēseļu puteni"; Luīzes Pastores "Mākslas detektīvus""Labu nakti - pasakas"radioteātri bērniem, kur apkopoti daļa ierakstu no citām sadaļām; Luīzes Pastores "Maskačkas stāstu"ieteicamo literatūru, piemēram, Rūdolfa Blaumaņa "Raudupieti", Jāņa Jaunsudrabiņa "Vēja ziedus" u.c.; Andreja Pumpura eposu "Lāčplēsis" aktiera Egona Dombrovska lasījumā; audio seriālu Re!Starts: Starpbrīdis u.c.

Resurss pieejams šeit.

 

 

Ogres teātra audiolasījumi - 2021. gada pavasarī Ogres teātra aktieri aizsāka audiolasījumu ciklu, kurā ierunāja dažādas Kārļa Skalbes pasakas. Visi ciklā tapušie pasaku audioieraksti vienkopus atrodami Ogres teātra kontā platformā Soundcloud. 

Resurss pieejams šeit.

 

 

Izdevniecības "Liels un mazs" grāmatu video lasījumiVideo lasījumos piedalās teātra trupas "Kvadrifrons" aktieri, kas īsos, vizuāli saistošos izdevniecības grāmatu lasījumos ļauj ieskatīties grāmatu saturā, stilā un izvēlēties sev tīkamāko. Grāmatu video lasījumi pieejami izdevniecības YouTube kontā. 

Resurss pieejams šeit.

 

„Lasām un pļāpājam. Tiem un ar tiem, kas vēl neiet uz darbu” - No 2022. gada 5. februāra sestdienās plkst. 10.05 LR1 ir dzirdams raidījums „Lasām un pļāpājam. Tiem un ar tiem, kas vēl neiet uz darbu”. Tas paredzēts bērniem līdz 12 gadu vecumam, bērnu vecākiem un vecvecākiem.  Raidījumu vada režisors un dramaturgs Lauris Gundars, sarunājoties ar bērniem par izlasītām grāmatām – kas saprasts, kas patika, ko izstāstītu citādāk. Ar savām izlasīto grāmatu atziņām dalīsies arī raidījuma vadītājs, savukārt, bērnu vecāki vērtēs grāmatu lasīšanas procesu. Katrā raidījumā Lauris Gundars mudinās jauno lasītāju atklāt, kas patika vai nepatika, iepriecināja vai kaitināja grāmatās, ko gribētu mainīt sižeta gaitā. Tāpat viņš aicinās nolasīt kādu grāmatas fragmentu, kas pamato un atklāj viņa domas. 

Resurss pieejams šeit.