ATCELTS! Galda spēļu turnīrs "Metiens 4 - atkal 4!"

18.Mar

 

PASĀKUMS ATCELTS!

 

"Kuģīši un dambrete" no plkst. 10.00-13.00

 

Mūsdienās, kad ir parādījušās jaunas tehnoloģijas, daudzi ir aizmirsuši par galda spēļu klasikām, piemēram, ‘’Cirku’’ vai ‘’Riču Raču’’. Daudzi pat nezin, kas ir kuģīši vai kā spēlē dambreti. Reti kura ģimene brīvos vakarus pavada spēlējot galda spēles vai aktīvi un jautri pavadot laiku. Mēs, VIBJO ‘’Sudraba ZIRG’s’’, aicinām brīvlaiku pavadīt nevis sēžot mājās dīvānā, bet gan nākot uz Valmieras bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļu un jautri pavadot laiku spēlējot galda spēles, kā arī iepazīstot jaunus draugus.

Brīvlaika pirmajās trīs dienās norisināsies galda spēļu turnīrs, kura laikā dalībnieki sacentīsies par pirmo, otro un trešo vietu, kuras, protams, arī tiks apbalvotas, bet galvenais būs labi pavadīts laiks. Katru dienu varēs spēlēt citas spēles. Pirmajā dienā - ''Cirku'', otrajā - ''Riču Raču'', bet trešajā - kuģīšus vai ''Dambreti''. Garantējam jautri un kvalitatīvi pavadītu laiku, foršas emocijas visa turnīra laikā un arī pēc tam. Ja arī nemākat spēlēt kādu no galda spēlēm, tas nekas, jo mēs visu iemācīsim un paskaidrosim!

Gaidīsim jūs Valmieras bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļā 16., 17. un 18. martā plkst. 10:00-13:00. Ierašanās ar iepriekšēju pieteikšanos šeit.

 

Pasākuma laikā tiks fotografēts un filmēts. Iegūtie materiāli tiks publicēti.