Tikšanās jaunajiem stāstniekiem ar stāstnieci no Norvēģijas Ivanīru Sibillu Hasonu

29.Apr

 

Jaunajiem stāstniekiem no Valmieras un Valmieras novada būs iespēja satikt stāstnieci no Norvēģijas Ivanīru Sibillu Hasonu, kas 29. aprīlī plkst. 11.30 viesosies Valmieras Integrētās bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļā.

 

Ivanīra Sibilla Hasona (Ivanir Sibylla Hasson) ir profesionāla māksliniece, stāstniece un klauns. 1989. gadā viņa nodibināja teātra grupu Cirkus Sibylla un ir piedalījusies vairāk nekā 40 teātra un stāstīšanas uzvedumos un ir daudz darbojusies starptautiskos projektos.

Kopš 1991 gada viņa vada cirka skolu bērniem un pēdējos 7 gadus ir veltījusi sevi darbam ar bērniem ar īpašam vajadzībām, kā arī ar bēgļiem un bērniem, kas nāk no nelabvēlīgām vidēm. Viņa ir izstrādājusi savu intuitīvās pedagoģijas metodi, kuru izmanto savās stāstīšanas darbnīcās visā pasaulē.

Ivanīra Sibilla arī darbojas brīvprātīgo organizācijās un vada Ziemeļvalstu ALBA nodaļu Norvēģijā, kas ir stāstniecības organizācija, kurā stāstniecības tiek uzskatīta kā dziedināšanas un atkal savienošanās metode. Viņa darbojas gan Eiropas Stāstniecības Miera padomē, gan arī organizācijā Stāstnieki bez robežām.

 

Dienas otrajā pusē stāstniece tiksies ar "Norvēģu klasi" Valmieras Pārgaujas ģimnāzijā.

 

http://www.cirkussibylla.com

www.ivanir.com

 

Vizīti organizē Ziemeļvalstu Ministru padomes birojs Latvijā un atbalsta Norvēģijas vēstniecība.