Spēles

 

Informācija pieejama: uzklikšķinot uz teksta, kurš ir zilā krāsā, uz attēla vai "Resurss pieejams šeit."

 

MathScape - Lai Latvijas sabiedrībā popularizētu matemātiku, parādot tās pielietošanas iespējas daudzās profesijās, informācijas tehnoloģiju (IT) uzņēmums Accenture sadarbībā ar partneriem ir izveidojis Latvijā pirmo digitālo izlaušanās spēli MathScape. Tāpat, piesaistot sabiedrībā zināmus dažādu nozaru ekspertus, ir radīti īpaši profesiju matemātikas uzdevumi.

Resurss pieejams šeit.

 

 

Europa.eu - Šeit atrodamas pamatskolas un vidusskolas skolēniem paredzētas spēles, konkursi un uzdevumu grāmatas, kas palīdzēs klasē vai mājās aizraujošā veidā iepazīt Eiropas Savienību. Te pieejama arī informācija par studijām un brīvprātīgo darbu ārzemēs. Mācību materiāli sadalīti vecuma grupās - līdz 9 gadiem; no 9 līdz 12 gadiem; no 12 līdz 15 gadiem; 15 gadiem. Mācību stūrītī ir atsevišķa sadaļa "Spēlēt spēles".

Resurss pieejams šeit.

 

 

Drossinternets.lv - Izglītojošas spēles un uzdevumi dažādiem vecumiem un interesēm. Šobrīd Drossinternets.lv sadaļā "Bērniem un jauniešiem" norādītas adreses 28 citām mājas lapām, kur pieejamas dažādas spēles saistībā ar drošību.

Resurss pieejams šeit

 

 

LSM Bērnistaba - spēlē - Attīstošas spēles bērniem burtu un ciparu apguvei, dabas izpētei un vērīgumam. Māca bērnu pieņemt lēmumus un attīsta domāšanu.

Resurss pieejams šeit.

 

 

Spēle "ParProf" - interaktīva spēle profesiju izzināšanai 1. – 6. klašu skolēniem.

Resurss pieejams šeit.

 

Go Viral! - 5 minūšu ilga spēle, kas palīdzēs Tev izvairīties no nepatiesas informācijas par COVID-19. 

Resurss pieejams šeit.