VIBJO Sudraba ZIRG's

 

VIBJO (Valmieras integrētās bibliotēkas jauniešu organizācija) Sudraba ZIRG's ir domubiedru grupa, kas izveidojusies sadarbībā ar Valmieras integrēto bibliotēku. 

Mēs bibliotēkā un ārpus tās robežām rīkojam dažādus interesantus pasākumus (piemēram, "Izlaušanās istaba", orientēšanās, "Šausmas pazemes krātuvē").  Labprāt informējam sabiedrību par jaunākajām tehnoloģijām bibliotēkā, kā arī aktīvi veidojam dažādus videoklipus un īsfilmas savam Youtube kanālam "VIBJO TV". Protams, mēs daudz strādājam pie komandas saliedēšanas un nereti kopīgi dodamies dažādos izklaidējošos braucienos, diskutējam par aktuālām tēmām. Svarīgi ir arī attīstīt radošās spējas, tādēļ daudzpusīgi darbojamies gan dažādu scenāriju rakstīšanā, gan plānojam jaunas vēsmas savos videoklipos.

 

VIBJO Sudraba ZIRG's   MĀJAS LAPA     INSTAGRAM     YOUTUBE     FACEBOOK

 

 

Jaunietis + bibliotēka = ? Valmieras integrētajā bibliotēkā šāda kombinācija ir sevi pierādījusi kā absolūti iespējama un pozitīvu rezultātu nesoša, un ir izveidots pašu domāts, režisēts un filmēts video, kas stāsta par jaunu cilvēku domubiedru grupas izveidošanos bibliotēkā. Satikušies Valmieras bibliotēkas īstenotā sociālās lasīšanas projektā “Lasi un tev sekos”, vairāki jaunieši atklāja bibliotēku kā labvēlīgu, atbalstošu vidi savu ideju realizēšanai un nodibināja Valmieras integrētās Bibliotēkas Jauniešu Omnibusu (VIBJO) “Sudraba ZIRG’s”. Paldies radošajiem cilvēkiem - VIBJO “Sudraba ZIRG’s” dalībniekam Ričardam Edijam Štibem par režiju un Egitai Podniecei par tehnisko izpildījumu!