Aktualitātes / Izstādes Valmieras novada bibliotēkās septembrī

Izstādes Valmieras novada bibliotēkās septembrī

Valmierā

No 2. līdz 28. septembrim Valmieras Integrētajā bibliotēkā izstāde “Dzejniekam un prozaiķim Andrim Akmentiņam – 55”.

No 2. līdz 28. septembrim Valmieras Integrētajā bibliotēkā Dzejas dienām veltīta izstāde.

No 16. līdz 28. septembrim Valmieras Integrētajā bibliotēkā Eiropas Valodu dienai veltīta grāmatu izstāde.

Burtnieku apvienībā

No 1. līdz 30. septembrim Vecates pagasta bibliotēkā izstāde “Zudušās un topošās Vecates pagasta vietas”. Turpinām papildināt izstādes materiālus, lai Vecates pagasta stāsts kļūtu bagātīgāks.

No 3. līdz 30. septembrim Valmieras pagasta bibliotēkā Valmieras pagasta 130 gadu jubilejai veltīta novadpētniecības izstāde “Valmieras pagasts  –  manas saknes”.

No 3. līdz 30. septembrim Valmieras pagasta bibliotēkā bērnu literatūras izstāde “Dzejolis un ķircināmpantiņš”.

No 24. septembra līdz 5. oktobrim Rencēnu pagasta 1. bibliotēkā literatūras izstāde par valodu daudzveidību Eiropā un pasaulē, atzīmējot Eiropas Valodu dienu.

Kocēnu apvienībā

No 7. septembra līdz 5. oktobrim Kocēnu pagasta bibliotēkā Valmieras novada keramiķu trauku izstāde.

No 7. septembra līdz 5. oktobrim Kocēnu pagasta bibliotēkā interaktīva izstāde “Kartupeļa stāsts”.

Mazsalacas apvienībā

No 2. septembra līdz 26. oktobrim Mazsalacas pilsētas bibliotēkā mākslas pedagoga Ata Bambāna gleznu un grafiku izstāde “Ceļā”.

Naukšēnu apvienībā

Līdz 13. septembrim Naukšēnu pagasta bibliotēkā iespieddarbu izstāde “Sveika, skola!”.

Līdz 27. septembrim Naukšēnu pagasta bibliotēkā Marikas Grūsles gleznu izstāde.

Rūjienas apvienībā

No 1. līdz 30. septembrim Rūjienas pilsētas bibliotēkā rūjienietes Vitas Balodes radošo darbu izstāde.

Strenču apvienībā

No 1. līdz 30. septembrim Sedas pilsētas bibliotēkā Sedas vēsturei veltīta izstāde projekta “Kaimiņš. Pagalms. Vēsture.” ietvaros. Ielūkosimies iedzīvotāju atnestajās fotogrāfijās, Kaspara Gobas fotodarbos, kā arī rakstos no senām avīzēm par Sedas tapšanu.

No 2. līdz 30. septembrim Strenču pilsētas bibliotēkā Valmieras muzeja ceļojošā izstāde “Ģerboņi Valmieras novadā”.

No 2. līdz 28. septembrim Strenču pilsētas bibliotēkā Vijas Meisteres radošo darbu izstāde “Atvadas no vasaras”