Aktualitātes / Izstādes Valmieras novada bibliotēkās jūnijā

Izstādes Valmieras novada bibliotēkās jūnijā

BURTNIEKU APVIENĪBĀ

No 1. jūnija līdz 20. jūlijam Valmieras pagasta bibliotēkā literatūras izstāde “No Š. Brontē līdz L. Railijai! Vasarai piestāv saule un labs romāns!”.
No 14. līdz 22. jūnijam Rencēnu pagasta 1. bibliotēkā komunistiskā genocīda upuru piemiņai veltīta literatūras izstāde.

No 16. jūnijam līdz 15. jūlijam Rencēnu pagasta 1. bibliotēkā vasaras saulgriežiem veltīta literatūras izstāde “Līgo saule, līgo bite”.

Līdz 17. jūnijam Ēveles pagasta bibliotēkā ceļotāja un dabas pētnieka Jāņa Kauliņa foto izstāde “Ceļo, kamēr vari’’.

KOCĒNU APVIENĪBĀ

Jūnijā Zilākalna pagasta bibliotēka piedāvā iepazīties ar Valmieras bibliotēkas grāmatu apmaiņas kopām “Ceļojumi” un “Psiholoģija”, kā arī ar grāmatu jaunumiem gan pieaugušajiem, gan bērniem.

No 5. jūnija līdz 16. jūnijam Kocēnu pagasta bibliotēkā literatūras izstāde “Atceroties dzejnieci Laimu Līvenu (1943-2006)”.

No 16. jūnija līdz 26. jūnijam Kocēnu pagasta bibliotēkā vasaras saulgriežiem veltīta literatūras izstāde “Lai godam sagaidītu Savus mīļus Jāņa bērnus”.

MAZSALACAS APVIENĪBĀ

Līdz 30. jūnijam Mazsalacas pilsētas bibliotēkā mākslinieces Ievas Baumgartes grafiku un zīmējumu izstāde “EKSPEKTĀCIJAS”.

No 5. jūnija līdz 17. jūlijam Mazsalacas pilsētas bibliotēkas Bērnu nodaļā Mazsalacas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņu darbu izstāde “Mana vieta, mans laiks”.

NAUKŠĒNU APVIENĪBĀ

Līdz 9. jūnijam Ķoņu pagasta bibliotēkā Valmieras muzeja ceļojošā izstāde “KUR KAROGS PLĪVO”.

No 12. jūnija līdz 10. jūlijam Ķoņu pagasta bibliotēkā Valmieras muzeja ceļojošā izstāde “Latviskais pasaules skats. PATĪBA.RAKSTS. ZĪMES.”

Naukšēnu pagasta bibliotēkai – 110
No 5. jūnija līdz 22. jūnijam
Naukšēnu pagasta bibliotēkā izstāde “Bibliotēka cauri laikam”.

RŪJIENAS APVIENĪBĀ

Jūnijā Lodes pagasta bibliotēkā skatāma Kadrijas Mičules fiksētu mirkļu un pateiktu sajūtu izstāde “STOPKADRS”.

Jūnijā Rūjienas pilsētas bibliotēkā izstāžu ciklā “Mēneša populārākā vārda īpašniece – latviešu rakstnieces, dzejnieces” izstāde “Jūnijs- Līga”.

Jūnijā Rūjienas pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā literatūras izstādes “Grāmata saulītes krāsā”, “”Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2023.”, “Princeses un fejas” un “Traktoru un mašīnu lietas”.

No 5. jūnija Jeru pagasta bibliotēkā no cikla “Latviešu grāmatai 500” apskatāma izstāde “Vecākās grāmatas Jeru pagasta vēstures istabas krājumā”.

Līdz 22. jūnijam Rūjienas pilsētas bibliotēkā skatāma Rūjienas tautskolas mākslas kursa pieaugušajiem dalībnieku darbu izstāde “Kubisma meklējumos”.

No 12. jūnija līdz 26. jūnijam Rūjienas pilsētas bibliotēkā literatūras izstāde “Saulgriežu laika burvība”.

No 22. jūnija līdz 25. jūnijam pie Rūjienas pilsētas bibliotēkas ziedu izstāde “Visas skaistas Jāņu laika puķes”.

No 26. jūnija līdz 29. jūnijam pie Rūjienas pilsētas bibliotēkas ziedu izstāde “Puķu dobēs peonijas skūpsta zemi”.

No 26. jūnija līdz 31. jūlijam Rūjienas pilsētas bibliotēkā, gaidot XXVII Vispārējos latviešu Dziesmu un XVII Deju svētkus, skatāma Rūjienas tautskolas mākslas kursa pieaugušajiem dalībnieku darbu izstāde “Mana Dziesma”.