Aktualitātes / Dziesmu un Deju svētku noskaņa Valmieras Integrētajā bibliotēkā

Dziesmu un Deju svētku noskaņa Valmieras Integrētajā bibliotēkā

Nāc un smelies Dziesmu un Deju svētku noskaņu bibliotēkā. Te ir iespējams aplūkot grāmatu izstādi par Dziesmu un Deju svētkiem “Kopā būt un kopā just” un informatīvu izstādi par Juri Neikenu. Kā arī ir iespējams pārbaudīt savas zināšanas spēlē “Kurš tautas tērps, kuram novadam? ” Savukārt piektdien, 7.jūlijā, pa dienu skanēs muzikāls priekšnesums no Elīzas Evelīnas Pētersones.

Vispārējie latviešu Dziesmu un Deju svētki ir tradicionāls kultūras notikums Latvijā. Šogad aizvadīsim XXVII Vispārējos latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku norisi Rīgā, kur piedalīsies vairāk kā 40 000 dalībnieku no 43 Latvijas pašvaldībām. Valmieras novadu pārstāvēs 59 amatiermākslas kolektīvi ar 1348 dalībniekiem..

Avoti: Par Dziesmu un deju svētkiem — XXVII Vispārējie latviešu Dziesmu un XVII Deju svētki (dziesmusvetki.lv)

Dziesmu un Deju svētkos – 1348 dalībnieki no Valmieras novada – Valmieras novads

Titulbildes foto : Ilmārs Znotiņš, Aivars Liepiņš, Latvijas Nacionālā kultūras centra arhīvs.