Aktualitātes / Izstādes Valmieras novada bibliotēkās augustā

Izstādes Valmieras novada bibliotēkās augustā

BRENGUĻU, KAUGURU un TRIKĀTAS APVIENĪBĀ

Līdz augusta beigām Trikātas pagasta bibliotēkā apskatāma Ināras Liepiņas zilonīšu figūriņu kolekcija “Zilonīši”.

BURTNIEKU APVIENĪBĀ

Līdz 2023. gada beigām Valmieras pagasta bibliotēkā sadarbībā ar “Latviešu brīvprātīgo atbalsta grupu Ukrainai” Ukrainas atbalsta akcija “Miera dzērvītes Ukrainai”.

Līdz 20. augustam Valmieras pagasta bibliotēkā Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolas audzēkņu izstāde “Dienvidamerikas noskaņās”.

MAZSALACAS APVIENĪBĀ

Līdz 25. augustam Mazsalacas pilsētas bibliotēkā Inetas Martinsones personālizstāde “Dimanti manā ceļā”.

Līdz 4. septembrim Mazsalacas pilsētas bibliotēkas Bērnu nodaļā Mazsalacas pirmsskolas izglītības iestādes “Dārziņš” audzēkņu darbu izstāde.

RŪJIENAS APVIENĪBĀ

Augustā Lodes pagasta bibliotēkā fotogrāfiju izstāde “Foto plezīrs pa Lodi”.

Augustā Lodes pagasta bibliotēkā literatūras izstāde “Ceļotprieks”.

No 3. augusta pie Rūjienas pilsētas bibliotēkas fotorāmis “Rūjienā svin!”

Līdz 10. augustam Rūjienas pilsētas bibliotēkā Rūjienas Tautskolas mākslas kursa pieaugušajiem dalībnieku darbu izstāde “Mana Dziesma”.

No 11. augusta Rūjienas pilsētas bibliotēkā fotogrāfiju izstāde “Vasara pilnbriedā”.

Augustā Rūjienas pilsētas bibliotēkā tematiskās izstādes: “Rūjiena laiku lokos”, “Mēneša populārākā vārda īpašnieces – latviešu rakstnieces, dzejnieces: Augusts – Linda”.

Augustā Rūjienas pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā tematiskās izstādes: “Vai tu zini Lennenbergas Emīlu?”, “Burtu balle”, “Par zaļu pat vēl zaļāks” un “Dinozauru pasaule”.

STRENČU APVIENĪBĀ

Augustā Strenču pilsētas bibliotēkā aplūkojama izstāde ‘’Bērnudārzam “Minkāns” – 70’’. Ilggadējās bērnudārza “Minkāns” vadītājas Sandras Muižnieces Minkānu kolekcija.

Augustā un septembrī Sedas pilsētas bibliotēkā aplūkojama ornitologa un putnu fotogrāfa Viestura Klimpiņa (1937.-2019.) fotoizstāde.