Notikumi / Brīvdabas pasākums bērniem “Zvirbulis izvēlas profesiju Jāņparkā”

Brīvdabas pasākums bērniem “Zvirbulis izvēlas profesiju Jāņparkā”

Norises datums: 10.08.2023

10. augustā no plkst. 16.00 līdz 17.30 Jāņparkā norisināsies Valmieras bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļas organizēts brīvdabas pasākums bērniem “Zvirbulis izvēlas profesiju Jāņparkā”.

Pasākuma laikā iepazīsim dažādas profesijas sportiskās un mākslinieciskās aktivitātēs, kā arī liksim lietā savas zināšanas un iztēli, lai atrastu bibliotēkas talismanam Zvirbulim piemērotāko profesiju. Apmeklētājiem būs iespēja uzņemt vasarīgu fotogrāfiju īpaši izveidotā fotostūrītī, kā arī iepazīt bibliotēkas vasaras lasīšanas programmas “Zvirbulis izvēlas profesiju” grāmatu kolekciju.

Plašāka informācija par programmu “Zvirbulis izvēlas profesiju” pieejama šeit.

Uz tikšanos Jāņparkā, čir čir!

Pasākuma laikā notiks fotografēšana un filmēšana. Fotogrāfijas un video tiks izmantoti Valmieras Integrētās bibliotēkas publicitātes vajadzībām.

Pasākuma "Zvirbulis izvēlas profesiju Jāņparkā" plakāts