Aktualitātes / Izstādes Valmieras novada bibliotēkās oktobrī

Izstādes Valmieras novada bibliotēkās oktobrī

BURTNIEKU APVIENĪBĀ

Oktobrī Rencēnu pagasta 2. bibliotēkā (Lizdēnos) apskatāma Valmieras fotobiedrības “Atspulgs” fotogrāfiju izstāde “Te mēs dzīvojam”.

No 3. oktobra līdz 31. oktobrim Valmieras pagasta bibliotēkā Valmieras muzeja ceļojošā izstāde “Mūsu Jānis Daļiņš”. Izstāde veltīta Latvijas pirmajam olimpietim, izcilajam soļotājam Jānim Daliņam.

No 3. oktobra līdz 31. oktobrim Valmieras pagasta bibliotēkā bērnu un jauniešu radošo hobiju izstāde “ Lasu un protu!”.

No 6. oktobra līdz 15. oktobrim Rencēnu pagasta 1. bibliotēkā literatūras izstāde “Kas ir stiprs, tas iznīcina būri. Kam nav spēka, tas rada būra filozofiju.” Rakstniekam Albertam Belam – 85.

Līdz 20. novembrim Vecates pagasta bibliotēkā aplūkojama Sandras Vestermanes gleznu izstāde. Izstādē skatāmi mākslinieces atlasīti darbi, kas veltīti koku tematikai un tapuši laika periodā no 2001. līdz 2008. gadam.

KOCĒNU APVIENĪBĀ

No 2. oktobra līdz 6. novembrim Bērzaines pagasta bibliotēkā izstāde “Karīnas Priedītes ilustrācijas”.

No 6. oktobra līdz 31. oktobrim Vaidavas pagasta bibliotēkā aplūkojama izstāde “Leģenda par Palmēnu Klāvu.” Izstāde veltīta Niklāva Strunkes 129. dzimšanas dienai.

Līdz 16. oktobrim Kocēnu pagasta bibliotēkā apskatāma Jāņa Ences medību trofeju ekspozīcija un Annnijas Ratnieces fotoizstāde “Medību mirkļi”.

Līdz 31. oktobrim Zilākalna pagasta bibliotēkā aplūkojamas literatūras izstādes “Sēnes, to izmantošana” un “Pavārgrāmatas. Ēdam garšīgi.”

MAZSALACAS APVIENĪBĀ

No 2. oktobra līdz 25. novembrim  Mazsalacas pilsētas bibliotēkā apskatāma Valmieras muzeja veidotā ceļojošā izstāde “Kur karogs plīvo”, kas vēsta par Latvijas karoga vēsturi, notikumiem, personībām.

No 9. oktobra līdz 1. decembrim Mazsalacas pilsētas bibliotēkas Bērnu nodaļā Rūjienas mākslas skolas audzēkņu diplomdarbu izstāde RAKSTU KOMPOZĪCIJAS.

RŪJIENAS APVIENĪBĀ

Oktobrī Lodes pagasta bibliotēkā tematiskā izstāde “Rudens”.

Oktobrī Rūjienas pilsētas bibliotēkā Vitas Upenieces-Melbārdes mākslas darbu izstāde “Dvēsele zied”.

Oktobrī Rūjienas pilsētas bibliotēkā tematiskās izstādes: “Līvijas Endzelīnas gleznu stāsti”, “Lai valoda pastāvētu” (15. oktobrī atzīmē Valsts valodas dienu), izstāžu ciklā “Mēneša populārākā vārda īpašnieces – latviešu rakstnieces, dzejnieces” izstāde “Oktobris – Daina”.

Oktobrī Rūjienas pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā tematiskās izstādes: “Gudrības nesējs – skolotājs”, “Grāmatiņa ruda kā lapsiņa”, “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2023”.

No 9. oktobra līdz 30. novembrim Lodes pagasta bibliotēkā apskatāma Valmieras muzeja ceļojošā izstāde “Rūjienas apvienības muižas”.

Līdz decembra beigām Lodes pagasta bibliotēkā apskatāma fotogrāfiju izstāde “Lode manām acīm”.