Notikumi / Darbnīca “LEGO Robotika”

Darbnīca “LEGO Robotika”

Norises datums: 06.01.2024, 06.01.2024

Svarīgi! Pieteikšanās ir noslēgusies, jo abu nodarbību vietu skaits ir aizpildīts. Paldies par atsaucību!

Aicinām bērnus vecumā no 8 līdz 11 gadiem uz tehniskās jaunrades darbnīcu “LEGO Robotika”. Darbnīcā būs iespēja Karīnas Annas Lapiņas vadībā iepazīt robotikas un programmēšanas pasauli, kā arī pielietot gūtās zināšanas, veidojot savus robotus.

Tiekamies:
6. janvārī plkst. 11.00 un 14.00 (papildnodarbība)
Valmieras Integrētās bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļā

Viss nepieciešamais tiks nodrošināts, pieteikšanās obligāta, aizpildot reģistrēšanās anketu.
Pieteikšanās: https://ej.uz/robotika2024
Ņemot vērā lielo interesi, reģistrētie dalībnieki tiks sadalīti grupās. Par vēlamo nodarbības laiku sazināsimies pāris dienas pirms nodarbībām.

Ieeja ir bez maksas, priecāsimies satikt ikvienu zinātkāro darbnīcas dalībnieku!

Pasākuma laikā notiks fotografēšana un filmēšana. Fotogrāfijas un video tiks izmantoti Valmieras Integrētās bibliotēkas publicitātes vajadzībām.