Notikumi / Pasākums “Pamanīt grāmatu. Grāmatu māksla un tās attīstība Latvijā”

Pasākums “Pamanīt grāmatu. Grāmatu māksla un tās attīstība Latvijā”

Norises datums: 15.05.2024

15. maijā plkst. 11.00 Sēļu muižā pasākums “Pamanīt grāmatu. Grāmatu māksla un tās attīstība Latvijā”. Ar priekšlasījumu uzstāsies mākslas zinātniece I. Burāne “Skaista grāmata. Ko tas nozīmē 20.gs. pieredzē. Desmit ievērojamākie mākslinieki laika kontekstā”; latviešu grafiķis, mākslas zinātnieks V. Villerušs “Pirmais profesionālais latviešu grafiķis (arī grāmatu ilustrators) Augusts Daugulis” un latviešu ilustratore A. Staka “Mūsdienu bērnu grāmatu ilustrēšanas tendences un kritēriji”. Pasākums norisinās notikumu cikla “Latviešu grāmatai 500” ietvaros ar Latvijas Republikas Kultūras ministrijas finansiālu atbalstu. Pasākumu organizē Mazsalacas pilsētas bibliotēka sadarbībā ar Valmieras bibliotēku un Latvijas Nacionālo bibliotēku. Aicināti visi interesenti. Apmeklētājiem tiks nodrošināts transports no Mazsalacas uz Sēļiem pirms pasākuma un no Sēļiem uz Mazsalacu pēc pasākuma (pieteikšanās līdz 30. aprīlim, zvanot uz Mazsalacas pilsētas bibliotēku pa tālruni: 27883490).

Pamanīt grāmatu. Grāmatu māksla un tās attīstība Latvijā