Notikumi / Pasākums “Jērcēnu pagastam – 130” ar radošu darbošanos “Nāc parkā, pļavā lūkoties…’’

Norises datums: 13.07.2024

13. jūlijā plkst. 12.00 Jērcēnmuižas parkā pasākums “Jērcēnu pagastam – 130” ar radošu darbošanos “Nāc parkā, pļavā lūkoties…’’. Pieaugušie uzzinās, ko augi stāsta par augsni mūsu dārzos, kas aug dabiskās pļavās un kas Jērcēnmuižas parka pļaviņā. Bērni iepazīs kokus Jērcēnmuižas parkā, saliekot lapu domino, iepazīs ekosistēmu daudzveidību, saliekot ekosistēmas puzles, lai pēc tam noteiktu, cik ekosistēmu ir tuvākājā apkārtnē. Gan pieaugušie, gan bērni varēs izspēlēt Atmiņas spēli par invazīvajiem un aizsargājamajiem augiem un dzīvniekiem. Pasākumu rīko Jērcēnu pagasta bibliotēka sadarbībā ar Dabas aizsardzības pārvaldes speciālisti Intu Somu.