Aktualitātes / Aicinājums bijušajiem un esošajiem vaidaviešiem!

Aicinājums bijušajiem un esošajiem vaidaviešiem!

AICINĀJUMS! Vaidavas pagasta bibliotēka un Vaidavas kultūras un amatniecības centrs sadarbībā ar biedrību “Vaidavas pagasta apvienība” aicina bijušos un esošos vaidaviešus kopā radīt svētkus! Šogad Vaidavas pagastam 130 gadu jubileja, Vaidavas svētkus svinēsim 17. augustā – visas dienas garumā.

• Pārskatīsim savas atmiņas un foto albumus par dzīvi Vaidavā un tās attīstību…  Foto izstādi “Mana Vaidava un es” atklāsim svētku dienā. Izvēlētās fotogrāfijas ar nelielu aprakstu un atmiņu stāstus lūdzam atnest vai sūtīt uz e-pastu vaidavas.biblioteka@vb.valmierasnovads.lv. Sīkāka informācija pa telefonu:  29331590.
  • 17. augustā svētku ietvaros rīkojam TIRDZIŅU (gardumi, mājražojumi, amatniecība) Tirgotāju pieteikšanās līdz 1. augustam. Informācija un pieteikšanās pa telefonu:  26525305.
  • Aicinām pievienoties SVĒTKU RADĪŠANAS darba grupās. Sīkāka informācija pa telefonu:  29331590.