Aktualitātes / Aicinām piedalīties konkursā “Mana grāmatu karaliene 2022”

Aicinām piedalīties konkursā “Mana grāmatu karaliene 2022”

Laiks kronēt 2022. gada grāmatu karalieni!

Klāt tradicionālais Bērnu apkalpošanas nodaļas konkurss “Mana grāmatu karaliene 2022”, kurā aicinām lasītājus atskatīties uz aizgājušajā gadā izlasītajām grāmatām un izvēlēties vienu – mīļāko, interesantāko, saviļņojošāko, tādu, kas radījusi vēlēšanos par to pastāstīt citiem.

Par izvēlēto grāmatu jāizveido radoša atsauksme brīvi izvēlētā tehnikā. Konkursam tiks pieņemti rakstīti, zīmēti, veidoti, līmēti, fotografēti, filmēti un citās tehnikās veidoti darbi.

Darbus līdz 3. aprīlim aicinām iesniegt klātienē (Bērnu apkalpošanas nodaļā) vai sūtīt uz e-pasta adresi kristiana.caune@vb.valmierasnovads.lv (video vai konkursa darbu fotogrāfijas).

Darbus vērtēs Valmieras Integrētās bibliotēkas žūrijas komisija, izvēloties radošāko darbu autorus, savukārt 2022. gada Grāmatu karalieni noteiks lasītāji un bibliotēkas apmeklētāji, balsojot par grāmatām, kuras konkursa dalībnieki izvirzījuši šim titulam.

Konkursa noslēgumā tiks godināti konkursa dalībnieki un kronēta 2022. gada Grāmatu karaliene.

KONKURSA NOLIKUMS