Aktualitātes / Aizvadīts “Skaļās lasīšanas sacensību” nacionālais fināls

Aizvadīts “Skaļās lasīšanas sacensību” nacionālais fināls

Sestdien, 5. oktobrī, līdzjutēji, skolotāji un bibliotekāri no visas Latvijas pulcējās Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē, lai ar smaidiem un plakātiem  atbalstītu pašu novados kronētos Skaļās lasīšanas čempionus sacensību nacionālajā finālā.

Valmieras novada čempiones, Valmieras Viestura vidusskolas skolnieces Karlīnas Miezītes rūpīgi sagatavotais lasījums (fragments no I.Skrastiņas grāmatas “Kā iet pa skolu? normāli”) iedvesmoja un iepriecināja daudzus skatītāju rindās sēdošos, tostarp kultūras ministri Agnesi Lāci, kura Karlīnai pasniedza īpašo balvu.

Vairāk par sacensību norisi lasiet Latvijas Nacionālā bibliotēkas Bērnu literatūras centra vadītājas Silvijas Tretjakovas sagatavotā rakstā “Nacionālās “Skaļās lasīšanas sacensības” rāda ceļu, kur meklējams lasītprieks”.