Aktualitātes / “Baismīgi jaukais notikums ar suni” noslēdzies

“Baismīgi jaukais notikums ar suni” noslēdzies

Arī šogad Valmieras novada skolām bija iespēja piedalīties lasīšanas veicināšanas programmā klasēm “Ķepu ķepā, roku rokā lasām kopā”, kuras tēma šoreiz bija “Baismīgi jaukais notikums ar suni”. 12 novada izglītības iestāžu klases aprīlī ieradās bibliotēkā, lai kopā ar Ingūnu Tihomirovu, Līgu Bujani un bibliosuņiem dotos “baismīgā” šausmu stāstu piedzīvojumā programmas nodarbībās.

Pirms nodarbībām klasēm tika uzdots mājas darbs – uzrakstīt baismīgi jauku šausmu stāstu. Iesniegtos darbus vērtēja žūrija – bibliotēkas jauniešu organizācijas VIBJO “Sudraba ZIRG’s” dalībnieki, izvēloties uzvarētājus nominācijās “Nežēlīgi jauko stāstu autori” un “Baismīgi smuki zīmētie šausmu stāsti”. Par uzvarētājiem kļuva Valmieras Pārgaujas sākumskolas 1. c klase un Valmieras sākumskolas 1. c klase. 24. maijā bibliosuņu komanda Čikita un Cimdiņš kopā ar Ingūnu Tihomirovu un Līgu Bujani devās sumināt uzvarētājus.

Pateicamies visiem dalībniekiem un audzinātājām par radošu dalību programmā!
Lai “šausmīgi” laba vasara!