Bērniem un jauniešiem / Bērnu apkalpošanas nodaļas telpas

Bērnu apkalpošanas nodaļas telpas

Bērnu apkalpošanas nodaļas lieltelpā izvietots krājums bērniem un jauniešiem, kā arī izveidotas vietas, kur lasīt, krāsot, spēlēt spēles. Piedāvājam izmantot bibliotēkā pieejamās telpas un tehnoloģisko nodrošinājumu gan mācībām, gan arī atpūtai un brīvā laika pavadīšanai.


Lieltelpa

Bērnu apkalpošanas nodaļas lieltelpā atradīsi ne tikai grāmatas, žurnālus, spēles un citus izdevumus, bet arī trīs spēļu datorus. Datori lietošanai pieejami bez maksas bibliotēkā reģistrētiem lietotājiem ar laika ierobežojumu viena stunda dienā.

Lieltelpā izvietoto plauktu pārvietošanas iespējas ļauj telpā mainīt plauktu izkārtojumu, rīkot pasākumus, koncertus un darbnīcas.

Klusā lasītava

Ja vēlies palasīt vai pamācīties klusumā un mierā, nāc uz Kluso lasītavu, kur varēsi netraucēti darboties. Klusajā lasītavā vari strādāt pie galda, iekārtoties sēžamspilvenos, kā arī izmantot datoru mācību vajadzībām divas stundas dienā.


Nākotnes lasītava/ Jauniešu tikšanās vieta

Ko var darīt Bērnu apkalpošanas nodaļas “Nākotnes lasītavā”? Te iespējams spēlēt futbolu vai kādu citu no Xbox spēlēm, ir pieejams skārienjūtīgs ekrāns.

Nākotnes lasītava ir arī bibliotēkas jauniešu organizācijas VIBJO “Sudraba ZIRG’s” tikšanās vieta, kurā jaunieši plāno pasākumus un aktivitātes, filmē video, radoši realizē savas idejas un pavada laiku kopā. Uzzini par organizāciju un pieteikšanās iespējām mājas lapā vibjo.mozello.lv.


Pasaku istaba

Pirmsskolas un 1.-2. klašu skolēniem iekārtota īpaša Pasaku istaba, kurā var notikt maģiskas lietas. Tajā atrodamas jautras gaismas, IGLU kluči, sēžamspilveni un pat slepena ala, kurā var gan rotaļāties, gan palasīt kādu grāmatu.

Pasaku istabas kārtības noteikumi

Bērnu stūrītis

Mazākie bibliotēkas apmeklētāji aicināti uz Bērnu stūrīti, kur iespējams lasīt, pētīt, taustīt grāmatiņas pirmajām zināšanām un iespaidiem. Šeit atrodamas mazas grāmatas ar cietām lapām, atveramiem lodziņiem, skaņām, puzlēm un citiem brīnumiem, kā arī ir iespēja krāsot, zīmēt un ērti iekārtoties dīvānkrēslā.