Bērniem un jauniešiem / Jauniešu organizācija VIBJO “Sudraba ZIRG’s”

Jauniešu organizācija VIBJO “Sudraba ZIRG’s”

Valmieras Integrētās bibliotēkas jauniešu organizācija (VIBJO) “Sudraba ZIRG`s” darbību uzsāka 2015. gadā, kad pēc dalības bibliotēkas projektā “Lasi un Tev sekos’’ pieci jaunieši izveidoja domubiedru grupu. Četrus gadus VIBJO aktīvi darbojās, veidojot video un īsfilmas YouTube kanālam “VIBJO TV”, organizējot pasākumus gan bibliotēkā, gan ārpus tās (Helovīna baiļu spēle ‘’Šausmas’’, Izlaušanās istaba, erudīcijas un orientēšanās spēles u. c.) un radoši izpaužoties par jauniešiem svarīgām un interesantām tēmām. Pēc pandēmijas jauniešu organizācija atsākusi darbību jaunā sastāvā.

Ja vēlies kļūt par organizācijas dalībnieku un īstenot savas idejas un rīkot pasākumus, esi motivēts un radošs Valmieras novada jaunietis vecumā no 13 gadiem, pievienojies! Vairāk informācijas VIBJO “Sudraba ZIRG`s” sociālajos tīklos vai, rakstot uz e-pastu vibjozirgs@gmail.com. Pieteikšanās, aizpildot anketu mājas lapas www.vibjo.mozello.lv sadaļā “Pievienojies mums”.

Seko VIBJO “Sudraba ZIRG’s” sociālo tīklu kontos: