Citi e-resursi

Medijpratība un drošība internetā

DROŠS INTERNETS – informatīvi un izglītojoši materiāli par drošiem interneta lietošanas paradumiem un interneta satura drošības riskiem.

VERY VERIFIED – tiešsaistes medijpratības kurss par mediju veidiem, sociālajiem medijiem, dezinformāciju un citiem aktuāliem medijpratības jautājumiem. Kurss ietver aprakstus, paškontroles testus, video un intervijas, tas pieejams trīs mācību formātu veidos (ar īsākiem, kodolīgākiem aprakstiem, kā arī izsmeļošāku informāciju par katru aplūkoto tematu).

MEDIJPRATĪBAS DATUBĀZE – NacionālāS elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomeS (NEPLP) izveidota vienota Latvijas medijpratības platforma, kurā pieejami daudzveidīgi materiāli, kas saistīti ar medijpratības jomu.

PROJEKTS [MULTI]MEDIJPRATĪBA] – projekta “[Multi]medijpratība” dalībnieku (skolēnu no Daugavpils, Jēkabpils, Jelgavas, Kuldīgas un Valmieras) veidoti video par piecām medijpratības apakštēmām.

Resursi ukraiņiem

Elektronisks mācību materiālu saraksts ar resursu piekļuves saitēm jauniebraucējiem. Pieejams ŠEIT.

Audiogrāmatas ukraiņu valodā. Pieejamas ŠEIT.

Pasakas ukraiņu valodā. Pieejamas ŠEIT.

Citi e-resursi

MĀCĪBU STŪRĪTIS – materiāli par ES bērniem.

LIELS UN MAZS IEROSMES MATERIĀLI – ierosmes materiāli izmantošanai mācību procesā skolās, bibliotēkās un mājās par izdevniecības “Liels un mazs” izdotajām grāmatām.

MANA DROŠĪBA – Valsts policijas veidoti materiāli par drošību internetā, ceļa satiksmē, uz ielas un mājās.

BĒRNISTABA – multfilmas, raidījumi, spēles, krāsojamās lapas un izziņas materiāli bērniem.

PAPARDES ZIEDS – informatīvi materiāli jauniešiem, vecākiem un pedagogiem seksuālās un reproduktīvās veselības un tiesību jautājumos.

UZTICĪBAS TĀLRUNIS – uzticības tālrunis bērniem un jauniešiem (tālruņa nr. 116111).